Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Rotnes |
Sist sett: |
I dag i 16:43 |
I dag: |
05:30 |
Incall/Outcall: |
Incall |
Snakk: |
Norsk, Engelsk, Fransk |
Tjenester: |
Fetisj bursdag,Scissor Bondage,Porn Star Experience (PSE),Fisting,handjob,Brunette gudinne,COF - Cum On Face,Cocktail,Russian,Nepali Pupper,Blowjob uten kondom til fullføring,Beruset naken |
Piercinger: |
Ja |
Tatoo: |
Ja |
Dusj tilgjengelig: |
Ja |
Drikke levert: |
Ja |
Om Meg
Så hvis du ikke har dine egne ideer, bare la meg gjøre det. Jeg kjenner godt til sex, og jeg vet nøyaktig hva menn vil ha av meg. Hva annet kan jeg gjøre for deg i dag? Etter sex kan alle gå sin egen vei igjen. Jeg tenker alltid på nye spill som vi begge liker. Det er viktig for meg at vi begge har det moro. Vel, hva sier du til tilbudet mitt?Jeg elsker jente, krøllete jenter og alle slags jenter, og jeg vil ha mye moro med dem. Bare fortell meg hva du liker, så skal jeg gjøre det. Hvis lysten kommer over, har du nå telefonnummeret mitt. Dette øker ønsket ganske betydelig. Jeg er her for deg i dag og oppfyll dine ønsker. Jeg er her for deg, hvis du trenger meg. Sexen kjører ikke etter et stivt opplegg hos meg.
Personal info & Bio
Høyde: |
188 cm |
Vekt: |
49 kg |
Alder: |
30 yrs |
Hobby: |
basketball, spesielt sport, sex |
Nasjonalitet: |
Russisk |
Preferanser: |
Seeking for a man |
Bryst: |
DD |
Undertøy: |
Conte elegant |
Parfymer: |
Acqua di Genova |
Orientering: |
Rett |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
100 eur |
|
1 time |
250 eur |
380 eur + Outcall reisegebyr (Taxi) |
Plus time |
120 eur |
220 eur + Outcall reisegebyr (taxi)
|
12 timer |
800 eur |
|
24 timer |
|
|
Jeg har en flott kone, men hun klarer ikke å slukke den seksuelle tørsten min. Se gespannt :-). Salat, fruktgitt mann som leter etter litt eventyr.
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
nå hvordan i all verden kan de fortelle at en fyr gir seg? dritt er ikke rettferdig. disse to være verdt litt tid.
| +1 |
Det handler om DEG.
| +1 |
pent ansikt, skam kan ikke se for mye klyving
| +1 |
Folk sier at jeg er morsom, smart, avslappet, konsekvent, snill ..
| +1 |
Ser du etter en ærlig frein.
| +1 |
Vakker, en av mine favoritt jenter
| +1 |
Jeg prøver å fortelle deg at uansett hva som skjedde, blir all din smerte automatisk kansellert og tilbakebetalt til lekmannen på gaten av teksten din. Igjen, dette er noe du ikke bare kan si "My Bad" og være slutten på det.